Üsküdar Belediyesi'nin geleneksel Sünnet Şöleni başlıyor

Üsküdar Belediyesi'nin gelenekselleştirdiği Sünnet Şöleni 7 Eylül Cumartesi günü Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde başlıyor.

Üsküdar Belediyesi'nin geleneksel Sünnet Şöleni başlıyor

Düzenlediği etkinliklerle çocuk dostu olarak bilinen Üsküdar Belediyesi, geleneksel olarak düzenlediği Sünnet Şöleni'ni bu yıl da gerçekleştiriyor. Toplu sünnet etkinliği, 7 Eylül Cumartesi başlıyor. 

Sünnet Şöleni'nin tüm masraflarını Üsküdar Belediyesi karşılıyor

Üsküdar Belediyesi'nin finanse ettiği Sünnet Şöleni'nde 800'ü aşkın çocuk sünnet ediliyor. Sünnet kıyafetleri ve hastane masraflarını karşılayan Üsküdar Belediyesi, Sünnet Şöleni kapsamında çocuklar için unutulmaz anılar bırakacak etkinlikler hazırladı. Toplu sünnet törenine kayıt yaptıramayan çocukların da davet edildiği şölen kapsamında, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde çocukların keyifli anlar yaşayacağı dev bir platform hazırlanıyor.

Çocuklar için çeşitli eğlence alanları kurulacak

Burak Sezen, çocukların sevdiği şarkıları seslendirecek ve sunuculuk yapacak. Çocuklar, Hacivat-Karagöz, ilizyonist show, Mehteran Takımı gösterileri, maskot gösterileri, yüz boyama etkinlikleri, balon katlama ve şişme oyun alanları, hava hokeyi, bubble show, aktiviteli kaydıra, trambolin gibi etkinlik alanlarıyla eğlenecek. Ayrıca mini yapay hayvanat bahçesi ve mini basketbol sahası da kurulacak. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in de katılacağı etkinlik, 7 Eylül Cumartesi başlayacak ve saat 11.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER