'Cinsel fantezi' turu yapan tekneye operasyon

Muğla Emniyeti, cinsel fantezi turları düzenleyen kiralık tekneye operasyon düzenledi.

'Cinsel fantezi' turu yapan tekneye operasyon

Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince 3 aydır sürdürülen teknik ve fiziki takibin ardından bir kiralık tekneye cinsel fantezi turları düzenlediği için operasyon gerçekleştirildi.

Son turunda yakalandı

Asayiş Daire Başkanlığının sosyal medya hesapları üzerinde yaptığı araştırmalar neticesinde 2015 yılından beri turizm sezonlarında Marmaris ve Bodrum açıklarında cinsel fantazi konseptiyle tekne turu düzenleyen bir şebekeyi takibe aldı. H.K. adlı bir kadının lider olduğu şebeke sezonun son turunda operasyonla çökertildi.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünün özel ekipleri, Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığından arama kararı ile sezonun son turuna çıkan şebekeye operasyon düzenlendi. Teknenin bağlı olduğu limandna açılmasını bekleyen özel ekip kara, hava ve denizden ablukaya alınan lüks tekne, Marmaris Bozburun açıklarında seyir halindeyken Sahil Güvenlik ekiplerinin de katıldığı operasyonla basıldı.

Tekne sahibi de gözaltına alındı

Havadan drone, karadan ise sivil ekipler operasyona destek verdi. Şebeke lideri H.K ve tekne sahibiyle birlikte 4 kişi gözaltına alındı. Asayiş ekiplerinin teknede gerçekleştirdiği aramada çok sayıda cinsel fantezi ürünü ele geçirilirken tekneye de mahkeme kararı ile el konularak limana bağlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER