Akrepler için meyveleri toplama günü

Günlük Burç Yorumları / 10 Kasım Burç Yorumları. Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 

Akrepler için meyveleri toplama günü

Akrepler için meyveleri toplama günü

Günlük Burç Yorumları / 10 Kasım Burç Yorumları. Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 

Ünlü Astrolog Binnur Sormageç yorumları ile günlük burcunuzla ilgili detayları öğrenin. 10 Kasım Cumartesi günü kariyer, iş, aşk ve para durumunuz ile ilgili koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu günlük yorumları. İşte 10 Kasım 2019 Cumartesi gününe ait burç yorumlarını;

21 MART 20 NİSAN KOÇ

Bugünlerde aşk hayatınızla ilgili belirgin tecrübeler yaşayabilirsiniz. Partneriniz size söylemek istediklerini ima yoluyla değil, direkt olarak belirtebilir. Bu durumda sizler de gönül rahatlığı ile yapmanız gerekeni yapabilir, ikilemde kalmaktan kurtulabilirsiniz. Sizi hem mesleki hem duygusal konularda karar almaya teşvik edecek bir süreçtesiniz. 


21 NİSAN 21 MAYIS BOĞA
Bazı konularda sebep-sonuç ilişkisini sağlıklı kurabilmeniz çok önemli olacak. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde ve mesleki konularda problem yaşadığınız insanlarla olan olaylara bir de onların çerçevesinden bakmaya çalışın. Bu durum ve sebep-sonuç ilişkisini görmek yüksek hayrınıza kararlar almanıza vesile olabilir.


22 MAYIS 21 HAZİRAN İKİZLER
Kariyer fırsatlarının karşınıza çıkabileceği ancak dikkatli olursanız onları fark edebileceğiniz bir gündesiniz. Laf arasında söylenen bir söz ya da verilen bir vaat ilerleyen günlerde gerçeğe dönebilir bu yüzden açık fikirli olmanızda fayda var. Ortaklık ilişkisi sürdürmekte iseniz ortağınızla sorunlarınızı çözebilirsiniz.


22 HAZİRAN 22 TEMMUZ YENGEÇ
Aşk hayatınızla alakalı belirgin iyileşme keyiflenmenize ve diğer konularda da cesaretlenmenize vesile olabilir. Bugünlerde sağlıklı beslenmek için bilinçli çaba harcayabilir ayrıca spor gibi etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz. Hareket ya da iyileşme gerektiren herhangi bir konuda uzun vadede başarılı olabilirsiniz. 


23 TEMMUZ 23 AĞUSTOS ASLAN
Bugünlerde bir şeyler tam olarak istediğiniz gibi yerli yerine oturmayabilir ancak yine de sakin bir şekilde beklemeli ve sürecin geçici olduğunu bilmelisiniz. Bu süreçte sonrasında pişman olacağınız alışverişler yapmayın ya da aşk konularında partnerinizi ve sizi zora sokacak yüksek derinlikler aramayın. 


24 AĞUSTOS 23 EYLÜL BAŞAK
Aşk hayatınızda kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz ve partnerinize belirgin güvence verdiğiniz bir dönemdesiniz. Fırsatlarınız ve avantajlarınız mesleki alanlarda da fazlalaşacak, hepsini yakalamakta güçlük çekebilirsiniz ancak yine de belirgin olanları fark edip, analiz edip ayırmanız oldukça önemli olacak.


24 EYÜL 23 EKİM TERAZİ
Bugünlerde mesleki ve diğer sosyal ilişkilerde etrafınızdaki kişilere karşı beklediğinizden daha büyük tepkiler verebilirsiniz. Etrafınızdaki insanları dinlemeden mümkün olduğunca aksiyon almamaya çalışın, adil olduğunuzdan mutlak emin olun ki vicdan azabı yaşamayın. Kariyerinizi gözden geçirin. 


24 EKİM 22 KASIM AKREP
Aşk konusunda önceden planladığınız bazı durumlar bugünlerde meyvesini vermeye başlayabilir. Kendinizi diğer insanlarla beraber oldukça verimli hissedebilir, mesleğinizi de sosyal bir hal içerisinde icra etmenin keyfine varabilirsiniz. Üst üste gelen güzel haberler kontrolünüzü kaybetmenize neden olmamalı.


23 KASIM 22 ARALIK YAY
Aile ilişkilerinizde düzeltmeye gitmeniz gereken tarafları fark edebilir, bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Küskünlükleri bitirme adımı atmak için de oldukça uygun bir gün olacaktır. Zamanın çoğunu yönetmekte zorlanabilir, yapmanız gereken bazı işlere geç kalabilirsiniz. Hiçbir işinizi küçük görmemeye çalışın. 


23 ARALIK 20 OCAK OĞLAK
Bugünlerde aklınızı dağınık hissedebilirsiniz. Özellikle önceden gelen ve zihninizi hala meşgul eden anılar varsa bugünlerde onlara daha fazla yönelebilirsiniz. Bugünlerde aldığınız kararlar sağlıklı olmayabilir, yarın değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden özellikle mesleki konularda radikal kararlar almaktan kaçının.


21 OCAK 19 ŞUBAT KOVA
Yaratıcılık gerektiren her türlü konuda kendinize sınırlar ya da bahaneler koymaktan vazgeçebilirseniz önünüz açılacaktır. Duygusal açıdan kendinizi her ne kadar verimli hissetseniz de fazla düşünmek, hareket almak noktasında size engel teşkil edebiliyor, sağlıklı düşünme ve aksiyon almak için uygun bir gün. 


20 ŞUBAT 20 MART BALIK
Hareketli ve enerjik hissedeceğiniz bir gündesiniz. Çalışmak istemeyebilir, günü sosyal geçirmek isteyebilirsiniz. İmkanınız varsa küçük bir tatil ya da akşam üstü doğa yürüyüşü size iyi gelip enerjinizi dengeleyecektir. Kendinizle vakit geçirmek ve kendinizi anlamaya çalışmak için uygun bir gün. Kişisel gelişime de yönelebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER