Karadeniz'in En Büyük Fabrikası Fatsa Organize Sanayi Bölgesine Kuruluyor

Ordulu iş insanı İlhan İbiş, Fatsa Organize Sanayi Bölgesi’ne 1200 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası kuruyor.

Ordu ve çevresinin sevilen iş insanı, İlhan İbiş’in sahibi olduğu İbişler Tekstil’in Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasının açılış için gün sayıyor.

ibişler tekstil ordu

Heyecanla beklenen fabrikanın açılmasıyla bölgede ilk etapta yaklaşık 1200 kişilik bir istihdam oluşturacak.

İstanbul’da halen tekstil işiyle iştigal eden iş adamı İlhan İbiş tarafından Fatsa’da yapılan yeni fabrika 2021 yılında hizmete girecek.

ilhan ibiş

Fabrika İnşaatında incelemede bulunan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası  (FATSO) Başkanı Tayfun Karataş, "Müjdesini daha önce paylaştığımız Organize Sanayi Bölgemizin yeni yatırımlarından İbişler Tekstil’in artık son aşamaya gelen inşaatında incelemelerde bulunduk. Firmamız çok yakın sürede faaliyete başlayarak yaklaşık 1200 kişilik yeni ve güçlü bir istihdam alanı oluşturacak. Şimdiye kadarki kıymetli emekleri ve bundan sonrasında bölgemize kazandıracakları her şey için değerli yatırımcılarımıza bölgemiz adına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

ibişler tekstil ordu fabrikası

17 ÜLKEYE İHRACAT

Fabrikada 17 ülkeye ihracat yapılacak. Bölge halkı Karadeniz'in şimdiye kadarki en büyük tekstil fabrikası olacak yatırımın Fatsa OSB’de yer almasında pay sahibi olan herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 13:53

Ferit Selim Ural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER