Ekotürk TV'de büyük kriz

Uydudan yayın yapan ekonomi kanalı Ekotürk TV'de ödenemeyen maaşlar nedeniyle peşpeşe istifalar geldi. Kanalın sahibi Cengiz Özdemir kanalı bir an evvel satmayı planlıyor.

Ekotürk TV'de büyük kriz

Türkiye'nin ilk milli ekonomi kanalı olma iddiası ile 2018 yılında yayın hayatına başlayan Ekotürk'te krizlerin ardı arkası kesilmiyor.

Ekotürk TV'de istifa dalgası

Medyaradar'da yer alan habere göre; tanıtım sorumlusu Feridun Yıldırım, operasyon müdürü Caner Büyükuğur ve sunucu Mete Sohtaoğlu ile başlayan istifa dalgasına, sunucu Hande Özdemir ve yönetmen Saniye Sağbağ da katıldı.

Kanal stajyerlere kaldı

Kanalda SSK primlerinin eksik yatmasından dolayı büyük krizler çıktığı ve birçok çalışanın da bu yüzden yönetimle problemler yaşayarak ayrıldığı dile getiriliyor.

İşi yürütmenin artık imkansız bir hal aldığı Ekotürk TV'de genel yayın yönetmeni yardımcısı Ali Değermenci'nin ise stajyerlere verdiği geleceğe yönelik sözlerle günü kurtarmaya çalıştığı ileri sürüldü.

Kanalı satmayı düşünüyor

Bu arada kanalın sahibi ve genel yayın yönetmeni Cengiz Özdemir ise kanalı satmak veya yatırımcı bulmak için çaba sarf ediyor. Ekotürk TV, 15 Ekim 2018'de izleyiciyle buluşmuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 01:34

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER