28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıklayan Sinan Oğan, Erdoğan'ı destekleme kararı sonrası gelen tepkilere ınstagram hesabından yanıt verdi.

Recep Tayyip Erdoğan'a desteğini açıklayan Sinan Oğan, sık sık eleştirilerin hedefinde yer alıyor.

Menzil liderinin cenazesi için Adıyaman'a adeta akın ettiler! THY'den dikkat çeken hamle! Menzil liderinin cenazesi için Adıyaman'a adeta akın ettiler! THY'den dikkat çeken hamle!

Eleştiriler karşısında sessizliğini koruyan Sinan Oğan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.

Sinan Oğan'ın paylaşımında şu ifadelere yer verildi:
“Kin tutmuyorum kimseye ama kimin ne yaptığını da unutmuyorum. Çoğu şeyi içime atıyorum bazen. Ama derler ya, her şeyin bir zamanı var. Doğru zamanı bekliyorum. Yapılan hiçbir şeyin farkında değilim sanmayın beni. Uğraşmak istemiyorum sadece.”

14 Mayıs seçimleri ilk turunda yüzde 5.17 oy alan Ata İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci tur oylamasında Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıklayarak, "Bize ilk turda oy veren seçmenlerimizi de ikinci turda Sayın Erdoğan'ı desteklemeğe davet ediyorum." demişti.

İşte Sinan Oğan'ın duygusal bir fon müziği ile paylaştığı o video..

Editör: Cansu Kurnaz