Ölen sahibinin mezarı başından ayrılmayan can dost

Çin'de bir köpek ölen sahibinin mezarı başından ayrılmıyor. Toprağı kazıyarak sahibine ulaşmaya çalışan köpek sosyal medyada çok kez paylaşıldı.

Ölen sahibinin mezarı başından ayrılmayan can dost

Çin'de ölen sahibini özleyen köpeğin mezardan ayrılmak istemediği ve toprağı kazarak sahibine ulaşmaya çalıştığı görüldü. Görüntüler, Çin sosyal platformlarında çok sayıda paylaşım aldı.

Çin'in kuzeybatısında bulunan Shaanxi'nin Fuping bölgesinde, isminin 'Huzi' olduğu öğrenilen 12 yaşındaki köpek, yıllardır birlikte yaşadığı sahibi Wu'nun ölmesi üzerine mezarı başında ağladı. 

Wu'nun kızı tarafından yapılan açıklamalarda, Huzi'nin sahibini çok özlediğini ve ailenin geri kalanıyla birlikte mezar ziyaretlerine katıldığı belirtildi. 

Huzi'nin ayrıca mezardan ayrılmayı reddettiği ve mezar başında ağlayarak toprağı kazdığı görüldü. 

Görüntüler, sosyal medyada çok sayıda paylaşım aldı.

Çin'de ölen sahibini özleyen köpeğin mezardan ayrılmak istemediği ve toprağı kazarak sahibine ulaşmaya çalıştığı görüldü. Görüntüler, Çin sosyal platformlarında çok sayıda paylaşım aldı. Çin'in kuzeybatısında bulunan Shaanxi'nin Fuping bölgesinde, isminin 'Huzi' olduğu öğrenilen 12 yaşındaki köpek, yıllardır birlikte yaşadığı sahibi Wu'nun ölmesi üzerine mezarı başında ağladı. Wu'nun kızı tarafından yapılan açıklamalarda, Huzi'nin sahibini çok özlediğini ve ailenin geri kalanıyla birlikte mezar ziyaretlerine katıldığı belirtildi. Huzi'nin ayrıca mezardan ayrılmayı reddettiği ve mezar başında ağlayarak toprağı kazdığı görüldü. Görüntüler, sosyal medyada çok sayıda paylaşım aldı.

Seçkin Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER