Bayılan adamın kendisine çarpması sonucu raylara düştü

Buenos Aires'te metro hattında aniden dengesini kaybeden bir kişinin çarpmasıyla raylara düşen kadın, trenin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Bayılan adamın kendisine çarpması sonucu raylara düştü

Arjantin'de istanyonda tren bekleyen kadın, dengesini kaybedip kendisine çarpan adam nedeniyle raylara düştü. O sırada trenin yaklaştığını görenler çığlık çığlığa bağırmaya başladı.

Raylara düşüp başını çarptı

Çarpıcı anlar Buenos Aires'teki Pueyrredon metrosunda yaşandı. Kenarda duran bir adam bir anda baygınlık geçirip dengesini kaybedince yürüyen bir kadına çarptı. Çarpmanın etkisiyle rayların üzerine düşen kadın, baygınlık geçirdi.

Yolcular treni durdurdu

O sırada trenin, istasyona girdiğini gören diğer yolcular çığlık atarak metro trenini durdurmaya çalıştı. İnsanlar panikle makiniste durumu bildirmeye çalıştı. Tehlikeyi son anda fark eden makinist frene bastı ve bir kaç metre kala durabildi.

Sağlık durumları iyi

Trenin durmasının ardından diğer yolcular rayların üzerine atlayarak genç kadını platforma çıkardı. Başını çarpan kadın için sağlık görevlileri çağırıldı. Genç kadının durumu iyi olduğu açıklanırken, çarpan adamın ise baş dönmesinden dolayı dengesini kaybettiği belirtildi.

İşte o anlar:

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 19:02

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER