Ali Ağaoğlu'nun "Milas Projesi" Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı çıldırttı!

Ali Ağaoğlu'nun "Milas Projesi" Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı çıldırttı. Ağaoğlu'ndan proje için çıkan haberlere jet yanıt geldi.

Ali Ağaoğlu'nun "Milas Projesi" Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı çıldırttı!

Ali Ağaoğlu'nun "Milas Projesi" Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı çıldırttı! İş İnsanı Ali Ağaoğlu’nun Milas Projesi ile truzimin yeni adresi haline gelmesi beklenen Milas, pek çok kesimin tercihi Bodrum’a rakip olacak gibi duruyor.

milas

Özellikle son dönemlerde artan fiyatlardan şikayet eden yerli turist Ali Ağaoğlu’nun yeni Milas Projesi ile nefes alacak. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ali Ağaoğlu projesini açıklar açıklamaz adeta deliye döndü. Hakkında çıkan haberleri yanıtlayan Ali Ağaoğlu ise projenin yanan ormanlar üzerinde yapılacağı yönünde haberleri yalanladı

ali ağaoğlu

YEŞİL ALANLAR ÇOK FAZLA

Muğla'nın Milas ilçesindeki projesi hakkında Ağaoğlu tarafından yapılan açıklamada, “Arazinin yüzde 90'ı yeşil alan, spor, kültür sanat alanı olarak tasarlanacak. razideki oturum alanının yüzde 10'u geçmeyecek. Arazinin geri kalan yüzde 90’lık kısmı ise yeşil alan, bölge halkı ile geliştirilecek akıllı tarım alanları, peyzaj alanları, spor alanları, kültür ve sanat alanları ve çocuk oyun alanları olarak planlanmaktadır. Projenin bu denli büyük bir alanda oldukça yaygın alanda tasarlanan mimarisi ve kendi altyapısı bölgeye yük değil aksine fayda sağlayacaktır” denildi.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER