Binali Yıldırım: Çaldılar demeye mecburdum

İptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi 23 Haziran'da yinelenecek. Seçimin en iddialı iki adayı Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım, televizyon programlarına katılarak; projelerini ve İstanbul için vaatlerini anlatmaya devam ediyor. Ak Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, bugün Fox Tv'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk oldu. Söyleşi sırasında Binali Yıldırım 'İstanbul'da oyları çaldılar demeye mecburdum' sözleri ile dikkat çekti. Bu sözler bir kesim tarafından 'itiraf' olarak nitelendirilirken, bir kesim tarafından da 'gaf' olarak nitelendirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GERÇEKLER YAKAR
GERÇEKLER YAKAR - 1 yıl Önce

KONUŞMANIN TÜM YAYINI BU SAYFADA:https://www.youtube.com/watch?v=Omlp-XJ-U0A , BU VIDEODA BAHSEDİLEN SÖZLER 42.DAKİKADAN SONRA BAŞLIYOR.
İsmail Küçükkaya VE ONUN GİBİLER ÇIKSIN DA ALTTAKİ VİDEODAKİ ->https://www.youtube.com/watch?v=Nc5AMX6d41g GİBİ GERÇEK SEÇMENE DE SÖYLETSİN DE GÖRELİM YAŞLI BİR ADAMA BASKI KURARAK,ARADAN PUNDUNA GETİRİP O SÖYLETTİKLERİNİ...SEÇİMDE OYU KULLANACAK OLAN TAA BU SEÇMENİN KENDİSİDİR....NEYİN NE OLDUĞU HAKKINDA ÇOĞU ŞEYİN FARKINDA ZATEN BU SEÇMEN...BU SEÇMEN Bİ ŞEYLER ÇALINMIŞSA,Bİ FIRILDAKLAR DÖNMÜŞSE ONA "ÇALINDI " DİYEMİYECEK KADAR ACİZSE ZATEN HER BELAYI DÜNDEN HAKETMİŞ DEMEKTİR..
. SONUÇTA,VİDEODAKİ BİNALİ YILDIRIM DA "HUKUKİ Bİ TABİR DEĞİL,FARKINDAYIM AMA SESİMİ DUYURMAK İÇİN BU YAPILAN "HIRSIZLIĞI" SÖYLEYİP VATANDAŞIN DİKKATİNİ ÇEKMEK ZORUNDAYDIM" DİYOR...YANİ,SİZİN BEKLEDİĞİNİZ GİBİ,OLUŞTURMAYA ÇALIŞTIĞINIZ ALGI OLARAK"HIRSIZLIK YAPILMADI,HERŞEY YOLUNDA,BEN NUMARADAN SIRF POLİTİKA OLSUN DİYE İFTİRA AMACIYLA BUNU DEDİM" DEMİYOR ...MİLLETİ AHMAK,Bİ TEK KENDİNİZİ AKILLI SANDIĞINIZ SÜRECE DAHA ÇOK GÖMÜLECEKSİNİZ MİKSER KAFALAR...!BU BOŞ BELEŞ İŞLERİNİZDEN HİÇBİRİNİZE Bİ EKMEK ÇIKMAZ,BOŞUNA DEBELENMEYİN.GERÇEĞİ ÖRTMEK İÇİN KELİME OYUNU YAPMAK VE BURDAN MENFAAT UMMAK ŞEREFLİ İNSANLARIN İŞİ DEĞİL!