19 mayıs konserleri İstanbul etkinlik takvimi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs konser takvimini paylaştı. Hadise, Murda, Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi ünlü isimlerin sahne alacağı 19 Mayıs konserleri İstanbul Maltepe'de gerçekleşecek. İşte 19 Mayıs konserleri İstanbul etkinlik takvimi...

YER: Maltepe Etkinlik Alanı

Kapı Açılışı: 14:00

KONSERLER: Hadise, Murda, Yüzyüzeyken Konuşuruz, DJ Burak Yeter, Sena Şener, Skapova, Kum
 

19 mayıs konserleri ankara etkinlik takvimi
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs konserleri kapsamında Atatürk Orman Çiftliği'nde Sıla sahne alacak.
 

Menzil liderinin cenazesi için Adıyaman'a adeta akın ettiler! THY'den dikkat çeken hamle! Menzil liderinin cenazesi için Adıyaman'a adeta akın ettiler! THY'den dikkat çeken hamle!

Atatürk Orman Çiftliği'nde, 19 Mayıs saat 20:00'de başlayacak konserlere ücretsiz ring seferleri ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

19 mayıs konserleri İzmir etkinlik takvimi

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin paylaştığı takvimde 19 Mayıs konserleri İzmir'de Mabel Matiz ile gerçekleşecek. 19 Mayıs kutlamaları İzmir'de Kültürpark'ta düzenlenecek, kapanışı Gündoğdu'da Mabel Matiz konseri ile yapılacak. Aynı zamanda 19 Mayıs Gençlik Konseri'nde spor etkinlikleri, Kortej yürüyüşü etkinlikleri de yapılacak. İşte 19 Mayıs konserleri İzmir etkinlik takvimi...